Page 76 - Fall2016
P. 76

PACESETTERS

    	 of Georgetown Monastery  Bonnie Thurston, PhD      Susan Wolfe                   Stephen Gearhart ’75
    Kevin & Carrie Skelly      Gilbert Tietz             George Woodworth              William ’75 &
    Claudia Sladek             Regina Tingle             Edward Wynne                  	 Suzanne Prunka
    Vicki Sleime               Terry Tom                 William & Mary Beth Yaeger
    Frederick Smith            Mary Ellen Tracey         William Yarnall               Walter Goga
    Lesley Smith               Nancy Triandafilou        Marlene Yasinsky              Daniel ’86 & Dorothy Goga
    Sandra Smith               Catharine Trichtinger     Jessica
    Charles Snyder             Patricia Trichtinger      	 Ybanez-Morano, MD           Suzanne Haning
    Kevin Sokolowski           Kathleen Trombello        Jack Yeager                   Belco Works
    Sydney Sonneborn           Tom & Karen Tuttle        Yancy Yeater                  Centaur Associates
    Michael & Ann Sousa        David Uschold             Paul Young                    Kathleen Farmer
    Daniel Spak                Viliame &                 Barbara Young                 L. Woodward Franzheim
    Nick & Patti Sparachane    	 Mereani Vakasiskakala   Mike & Carol Young            Mary Hennen
    Michael & Lynn Spiczenski  Howard Varner             Robert Young, CPA             Periann Powell ’86
    Mark Spitler               Mattie Vega               Patrick & Nini Zadrozny
    Patricia Spittal           Virginia Murphy Estate    Simone Ziegler*               Travis Headen
    Fred & Joan Stamp          Richard Visser                                          Allan ’61 & Leona ’62 Miller
    Daryl Steinbraker          Janice Vogel              In Memory of
    Chesbert Stephens          Catherine Morrison Volpe                                Donald & Georgie Kapres
    Richard Stewart, Jr.       John Wack, PhD            Joseph Aluise                 Jacqueline Kapres ’87
    Jessica Stickdorn          Stephen Walker            Edward & Penelope Aluise
    Jeffrey Stiles             Dolores Wallace                                         Joseph Knorr ’95
    Suzann Stoehr              Daniel & Helene Walsh     Linda Baron ’89               Michael ’90 &
    Robert Stoneking           Mary Walshe               Michael &                     	 Colleen Mansuetto
    Elizabeth Stopper          Dean & Sarah Walter       	 Donna Moghaddam             Heidi Watkins
    Lois Storch                Heidi Watkins
    Ben Stout III              Claire Watson             Robert Bauer ’60              Patrick Latos
    Timothy Stranges           Kathleen Waugh            James &                       Brian ’68 & Teresa McCagh
    Janice Strauss             Sean Waugh                	 Phyllis ’67 Madachy
    Donna Sullivan             Stephen Weber                                           Dennis Maceiko
    Judith Sullivan, MD        H. B. Wehrle              Patricia Bowman               Mary Petrisko ’79
    Julia Sullivan             Bridgette Weitzel         Erin Burns ’01
    Richard Sullivan           Lynne Wells                                             John Marous
    Susan Sullivan             Janet Weschler            Thomas Carrigan ’59           Contrail Directors Fund
    Jacob Sundberg             Gregory Weyland           Joseph & Ashley Morgan
    Larry Swann                Christine Wharton                                       Thomas McCarthy
    Carole Synan               Keith Wheeler             Margaret Devine Coffman       Patrick ’72 &
    Caroline Tavenner          Christine White           Mary Coffman                  	 Catherine Gannon
    Elizabeth Taylor           Jerry White
    William & Marie Tayman     John Whitehead &          Paul Connelly ’61             Charlie Moore
    Peter Teeley               	 Kathryn Voorhees        Dan ’61 & Linda Haller        John ’64 & Barbara Aluise
    Kay Teufel                 Kevin & Dawn Wilbur                                     Sarah Crow
    Kathryn Theobald           Jeffrey Wilkinson         Robert Creamer ’03            Warren & Sue Cummings
    George & Darlene Thieroff  Jim & Mary Will           Dustin Meeker ’04             Carrie Dietz
    L. Newton Thomas           Erica Williams                                          Dan ’61 & Linda Haller
    Jack Thomas                Seth Wilson, Esq.         Jack and Rose Davies          Stephenie Kennedy ’88
    Susan Thomasy              Ellen Wittig              Philip ’68 &                  Willis Kennedy
    Gary & Cheri Thompson      Cynthia Woerner           	 Barbara ’68 Rusciolelli     Mary Murphy
    Sandra Thompson            Dawit Woldemikael                                       McKinley Associates
    Leslie Thornton            Robert Wolf               Linda Dombrosky               Anna Marie Troiani ’91
                                                         Raymond Dombrosky ’67
                                                                                       Karen Moskal
                                                         M. Brendan Fleming            Daniel Moskal ’77
                                                         Jeffrey Broadhurst
                                                         Jane Friday ’61               Michael Murphy ’70
                                                                                       Paula Murphy ’70
                                                         Karen Frio
                                                         Allan ’61 & Leona ’62 Miller  Donald O’Brien
                                                                                       Joyce Schlag ’65

14
   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80